Annonce

Annonce

Mød Helen på Babymessen i København


14. april 2010

Netsundhedsplejerske.dk udstiller på stand 32 på Babymessen i​ Øksnehallen i København den 24. - 25. april 2010.

Jeg vil være til stede på standen under hele messen og glæder mig til hilse på rigtig mange forældre og børn.

Kig forbi og få en personlig snak om dine børns trivsel.

Der er selvfølgelig også et par super gode messetilbud på Bamix Netsundhedsplejerske Edition og min nye bog, SÅDAN FÅR DU DIT BARN TIL AT SOVE!.

Vi ses!

Helen


Annonce

Annoncer

Sponsorerede artikler

Guide til baby- og børnemad: Hvad skal du undgå?

Må baby få honning og kanel? Og må mine børn få te og hørfrø? Det kan som forældre være svært at finde rundt i junglen af madanbefalinger. I Fødevarestyrelsens guide til børnefamilier om uønsket kemi i mad, kan du se, hvad du bør begrænse eller undgå.
Anbefalingerne varierer for babyer, børn ...

Læs mere her



Svartidsbarometer

Aktuel svartid

Annoncer

Gratis nyhedsbrev

med nye præmier hver måned

Din e-mail adresse bliver hos os. Nyhedsbrevet udsendes ca. 1 gang om ugen. Læs mere.


Annonce

Læs mere om Helens bog om amning og flaske, hjæper dig med at få et mæt og tilfreds barn.

Det siger medlemmerne ...

Kære Helen,

Tusind tak for dine lange svar, du er så dejlig fornuftig :) Jeg er glad for at læse, at du i det store og hele kan understøtte det, vi i forvejen har gjort.

Tak skal du have for dine svar

Venlig hilsen, mor til Sofia 8 måneder


Annonce