Annonce
Familier søges til dvd med Helen Lyng Hansen om børns søvn
Udskriv

Helen Lyng Hansen
Er dit barn mellem 0-18 måneder og har problemer med at sove?

Har dit barn for eksempel svært ved at falde i søvn eller sover det meget uroligt, vågner mange gange, græder meget, vågner alt for tidligt - så har du nu chancen for at få besøg af Helen Lyng Hansen fra Netsundhedsplejerske.dk, som vil rådgive dig.

Det bliver optaget på video sammen med en række andre familier, der også får råd af Helen. Det hele udgives på en ny dvd om børns søvn.

Har du lyst til at høre mere, så kontakt Jella hos Actung Film på 26 84 89 29 eller på jella@achtungfilm.dk


Annonce



DE BEDSTE (BEDSTE) FORÆLDRE
Læs mere om Helens og Sigrids nye bog om bedsteforældre og det moderne familielivs faldgruber og hvordan man undgår dem.
De bedste (bedste)forældre

Ny gratis webtv kanal på netsundhedsplejerske.dk

Tusindvis af tilfredse spørgere kan ikke tage fejl ...

Hej Helen,

Du har efterhånden reddet mig nogle gange. Jeg er meget taknemmelig for din rådgivning, især nu hvor jeg befinder mig i udlandet og er mor til mit første barn, hvilket betyder, at alt er nyt.

Hilsen
Mor i udlandet
Medlemsfordele       Tilmeld mig nu

Annoncer
Annonce